Kraus Organica apžvalga

Paskelbta Pakomentuoti

Kraus Organica apžvalga

Kraus įsikūrė XX-ojo amžiaus pradžioje. Tai yra smulkus vienos šeimos verslas. Kraus išskirtinumas yra ekologija. Šioje rinkoje turbūt nerasite kitos įmonės, kuri turėtų tiek sertifikatų („fair for life“, „košerinis sertifikatas“, „USDA Organic“, „Europos ekologiško maisto sertifikatas“, „Bio Siegiel“). Visa produkcija auginama be pesticidų, matė džiovinama tik karštu oru, rūpinamasi ir darbuotojų gerove.

Kvapas

Atidarius pakuotę, galima iš karto pajusti išskirtinai ryškų šviežios žolės ir šieno aromatą, papildytą lengvo saldumo. Ši kvapų paletė man visada priminė močiutės šiltnamio aromatą – drėgno dirvožemio ir augalų kvapą.

Skonis

Nuo pirmo gurkščio galima pajusti iškirtinai ryškų žolės, šieno, drėgno dirvožemio poskonį. Skonis itin švelnus, jokio dūmo aromato (kaip ir turėtų būti), nes ši matė džiovinta išskirtinai tik karštu oru. Manau, jog Kraus ,,žalio” ir šviežio skonio neįmanoma sumaišyti su jokia kita argentinietiška mate.

Geriant toliau atsiskleidžia ir daugiau subtilių poskonių, galima justi medžio, vaisių, citrusinių skonio natų.

Sudėtis/tekstūra

Kraus yra klasikinio argentinietiško malimo – vidutinio smulkumo lapai, nedideli koteliai ir pakankamai nedaug dulkių.

 

Efektas

Ši matė yra labai švelni, tačiau jos efektas gana subtilus. Išgėrus tikrai negausite staigios energijos dozės. Efektas pajuntamas šiek tiek vėliau ir auga palaipsniui. Ši matė puikiai tinka, kai reikia koncentracijos ir dėmesio. Iš asmeninės patirties ir daugelio žmonių atsiliepimų, galiu pasakyti, jog ši matė beveik nedirgina skrandžio, todėl puikiai tinka jautresnio pilvo savininkams.

Įžvalgos ir patarimai

  • Ideali vandens temperatūra šiai matei būtų 60-70ºC.
  • Idealiai tinka tiems, kurių prioritetas yra matės nauda sveikatai. Rinkoje turbūt nerasite natūralesnės ir švaresnės matės – jokių chemikalų, aukščiausia kokybė ir jokių dūmų džiovinimo procese. Šioje matėje nėra nieko, kas galėtų būti bent kiek kenksminga sveikatai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *