CBSe Energia Guarana apžvalga

Paskelbta Pakomentuoti

CBSe Energia Guarana apžvalga

CBSe yra pirmasis gamintojas Argentinoje, kuris pradėjo gaminti matę su priedais. Šiuo metu tai yra vienas populiariausių gamintojų Argentinoje, ypač jaunimo tarpe. Ši įmonė negamina tradicinio stiliaus matės, o specializuojasi išskirtinai matės mišinių ruošime.

Kvapas

Atplėšus  CBS’e Energia Guarana pakuotę galima pajausti gana ryškų šviežių aviečių aromatą (pačių aviečių sudėtyje nėra, tačiau įvairių aromatų derinys sudaro tokį įspūdį) ir fone juntamą gaivų mėtos dvelksmą. Šie kvapai užgožia natūralų matės kvapą, kuris paprastai juntamas praplėšus matę, kurioje nėra priedų. 

Skonis

Guarana suteikia matei puikaus vaisiško poskonio ir tuo pačiu nėra per daug intensyvi. Juntamas natūralus lengvas saldumas, tačiau tai neužgožia įprastų matės žemiškų, šieno ir žalumynų skonio natų. Bendrai šios matės skonis yra švelnus ir malonus, nesijaučia dūmo ar labai stipraus kartumo, todėl puikiai tinka pradedantiesiem ar norintiems paivairinti savo matės gėrimo įpročius kažkuo egzotiškesniu. 

Tekstūra/sudėtis

Ši matė yra argentinietiško malimo stiliaus (vidutinio dydžio lapai, koteliai ir dulkės), tačiau galima rasti ir paragvajietiškų akcentų, nes yra įmaišyta ir gana smulkių kotelių ir lapų. Taip pat dulkių kiekis yra didesnis nei tradicinėje argentinietiškoje matėje, kas padeda lengviau formuoti matę kalabasoje, kai geriame tradiciniu būdu. 

Efektas

Energizuojantis šios matės efektas yra panašus kaip ir daugumos tradicinių matės rūšių, tikrai negalima sakyti, jog ji suteikia ekstra energijos. Tačiau ši matė yra pamaišyta su įvairiais priedais ir yra švelnaus skonio. Dažniausiai tokios matės turi gana silpną efektą (kuo skonis švelnesnis ir daugiau priedų, tuo ir efektas silpnesnis), tačiau CBS’e sugeba išlaikyti įprastą matės be priedų energijos lygį, kas yra visai įspūdinga. Ši matė taip pat lengvai ramina ir atpalaiduoja, o energizuojantis poveikis trunka gana ilgai. 

Įžvalgos ir patarimai

  • Skonio intensyvumas šioje matėje išblėsta gana greitai (po 3-4 užpylimu) po to gali atrodyti, kad geriame tiesiog įvairiais aromatais paskanintą vandenį, tačiau įprasto matės sodrumo nesijaučia. 
  • Vandens temperatūra neturi labai didelės įtakos šios matės skoniui, todėl galima naudoti tiek vėsesnį tiek karštesnį vandenį. Idealiausia 54-77ºC
  • Ši matė nedirgina skrandžio taip stipriai, kaip įprasta matė, todėl turėtų tikti žmonės su jautresniu skrandžiu. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *